Špániková: Prezidentom AZZZ bude najbližšie tri roky T. Malatinský

Zdroj: www.teraz.sk

22.04.2016 Monitoring médií
Špániková: Prezidentom AZZZ bude najbližšie tri roky T. Malatinský

Valné zhromaždenie Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení (AZZZ) SR zvolilo na svojom stredajšom (20. 4.) riadnom výročnom zasadnutí svojich vedúcich predstaviteľov a členov do orgánov asociácie na nasledujúce trojročné funkčné obdobie. Informovala o tom dnes tlačová hovorkyňa AZZZ Miriam Špániková.

"Za prezidenta Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR bol aj na ďalšie funkčné obdobie zvolený prezident Slovenského plynárenského a naftového zväzu Tomáš Malatinský," priblížila.

Funkciu prvého viceprezidenta AZZZ bude naďalej zastávať prezident Zväzu chemického a farmaceutického priemyslu SR Roman Karlubík, ktorý bude aj lídrom predstaviteľov AZZZ v oblasti vrcholového sociálneho dialógu - na rokovaniach Hospodárskej a sociálnej rady SR.

Viceprezidentmi AZZZ zostávajú Rastislav Machunka zo Zväzu výrobcov liehu a liehovín Slovenska, Ján Žačko z Únie dopravy, pôšt a telekomunikácií SR, Miroslav Stejskal zo Zväzu zamestnávateľov energetiky SR a Miloslav Čurilla zo Zväzu celulózo-papierenského priemyslu SR.