Machunka za zamestnávateľov v Ide o pravdu: V parlamente je chaos, Heger nemá vplyv na poslancov

Machunka za zamestnávateľov v Ide o pravdu: V parlamente je chaos, Heger nemá vplyv na poslancov

Zamestnávatelia odmietajú legislatívnu smršť v parlamente, ktorá obchádza štandardné postupy a v niektorých prípadoch zákony rozvracajú právny systém, uviedol Rastislav Machunka, viceprezident Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR, v relácii Ide o pravdu.

VIDEO: Pozrite si debatu Petra Bielika a Rastislava Machunku v relácii Ide o pravdu.

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/659100-machunka-za-zamestnavatelov-v-ide-o-pravdu-v-parlamente-je-chaos-heger-nema-vplyv-na-poslancov/

 

„V mnohom máme zhodu s predsedom vlády Hegerom a mnohými rozumne zmýšľajúcimi politikmi, že tie zákony takto nemôžu byť prijaté a takýto proces v Národnej rade by nemal prebiehať. Máme viac-menej spoločný cieľ, aby sme to, čo nazvala veľmi správne pani prezidentka legislatívnou smršťou, sa pokúsili zásadným spôsobom pribrzdiť a nejako to do konca volebného obdobia prežiť bez zásadných zmien v legislatíve,“ uviedol Machunka. Čo očakávajú zamestnávatelia od pripravovaného stretnutia s politikmi? Ako vnímajú odchod Vladimíra Lengvarského z rezortu zdravotníctva? Ktoré odvetvia ekonomiky sú ohrozené? Ako hodnotia súčasnú politickú situáciu zahraniční partneri? Dozviete sa v relácii Ide o pravdu.